Kontaktný formulár

Pristupujeme ku každému individuálne a s citom. Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru v závislosti od požiadaviek.

  Martin Jorcik
  Martin Jorcik
  Výborná spolupráca, promptné reagovanie, odpracované a upratané ukážkovo. Odporúčam
  Milan Kolesar
  Milan Kolesar
  Profesionálny prístup k danej práci a seriózne jednanie.
  Matus Macejko
  Matus Macejko
  Uplná spokojnosť, rýchle vypracovanie cenovej ponuky, vykonanie práce hneď na druhý deň, profesionálny prístup.Určite odporúčam
  Adam Surma
  Adam Surma
  Uzasna firma, klobuk dole. Pan Anton, ktory prisiel k nam vrtat mal skvely zmysel pre humor, bol velmi ochotny a priatelsky. Pracu odviedol prvotriedne, dokonca nam vyvrtal jednu dieru navyse gratis. Mam pocit, ze pan Anton priamo firmu aj vlastni. Kiez by bolo viac takychto sikovnych a ochotnych majstrov! Vrelo odporucam!
  JN -Creativity
  JN -Creativity
  - čistá práca - vysoká profesionalita v odbore - ochota poradiť a vybrať správny pracovný postup pre danú situáciu Chalani sú mladí, milí a šikovní. Vidno že ich táto práca baví. Jednoznačne sa to odzrkadľuje na výbornom výsledku práce.
  Martin Rosa
  Martin Rosa
  Príjemná komunikácia, rýchla realizácia, primeraná cena. Odporúčam.
  Peter Janoško
  Peter Janoško
  Profesionálny prístup od konzultácie až po samotnú realizáciu. Ak by som v budúcnosti potreboval službu tohoto druhu určite sa obrátim na túto firmu znova.
  Dušan Callo
  Dušan Callo
  Spokojnosť, perfektná práca, cena v pohode, pán čo nám bol vŕtať veľmi milí, rýchlo spravil čo mal... Odporúčame areál SFG Holding Rakovo
  milan adamik
  milan adamik
  Firma nam robila vyrezanie otvoru na okno v nosnej stene vratane osadenia prekladov. Rychla dohoda cez email, prisli v dohodnutom case a sli bez prestavky kym neskoncili, velmi cista praca, profesionalny pristup, odporucam.