Technológia

Prelomová technológia, pri ktorej platí, že s minimálnou plochou používaného nástroja dosiahneme maximálny efekt vo veľkosti odvŕtanej alebo vyrezanej plochy.

Funguje na báze malých kryštálov technických diamantov, ktoré sú obsiahnuté v tzv. segmentoch, osadených na špičke nástroja. Týmto spôsobom dosahuje technológia umelých diamantov otvory ľubovoľného tvaru.

Typ použitého stroja vždy volíme na základe obtiažnosti požadovaných prác. Optimalizujeme tak ich rýchlosť a úsporu vašich financií.

Nižšie sa dočítate o technológiách rezania alebo vŕtania no na úplný začiatok je dôležité povedať ďakujeme. Prečo? No jednoducho preto, lebo technológia umelých diamantov šetrí nielen Vaše zdravie ale aj zdravie Vášho okolia. Hovoríme o zdraví duševnom aj fyzickom. Tak isto preto, lebo využívate naše služby a tým nás podporujete, aby sme sa mohli rozvíjať a zlepšovať. Príjemné čítanie…

Viac informácií a zaujímavostí z nášho sveta sa dozviete v našom blogu

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je využiteľné všade tam, kde je nutné vytvoriť otvory rôznych priemerov a hĺbok, bez ohľadu na vŕtaný materiál. Takéto vŕtanie je nenáročné, flexibilné a z hľadiska efektivity veľmi často preferované.

Rezanie pílou

Najčastejšie sa využíva pri odstraňovaní priečok, múrov, stropov alebo iných prvkov, pričom maximálna hĺbka rezu z jednej strany je 730mm. Efektívne využitie je v presnosti rezu, pri vytváraní hranatých otvorov a líniových rezoch.

Rezanie lanom

Technológia rezania lanom je inovatívne riešenie rezania. Využíva sa predovšetkým na ťažšie prístupných miestach. Pomocou osadených diamantových krúžkov na lane, dochádza k postupnému prerezávaniu stavebného prvku. Z hľadiska tvaru a výberu rezaného materiálu nemá žiadne obmedzenie.

Efektívne z viacerých hľadísk

Nulový odpad

Veľkou výhodou je to, že pri rezaní a vŕtaní nevzniká stavebná suť. Po ukončení prác sa z nového otvoru vyberá celistvý materiál, ktorý je možné jednoducho odniesť.

Nulová prašnosť

Zabudnite na starý spôsob prác, Prečo vdychovať prach, ak nemusíte? Používame adekvátne množstvo vody, ktoré prach pohltí. Počas práce vzniká jemný krém, odsávaný do vysávača / recyklátora.

Odsávanie

Voda slúžiaca na zamedzenie tvorby prachu, zároveň aj ako chladenie je pravidelne odsávaná. Najviac využívané pri práci v bytových domoch, kde môže dôjsť k pretečeniu cez dilatačné škáry.

Nulové otrasy

Rezanie a vŕtanie diamantovou technikou je bezotrasové. Pri jadrovom vŕtaní ide skôr o rezanie ako o vŕtanie, pričom nedochádza k narúšaniu statiky.

Vysoká rýchlosť

Top spôsob odstraňovania stavebných prvkov. S minimálnou plochou dosiahneme max. efekt vo veľkosti odstraňovanej plochy. Oproti pneu. zbíjačkám je to 10-20 násobne rýchlejšie. Obmedzenie nepredstavuje ani oceľ.

Vysoká presnosť

Je zaručená technickým diamantom obsiahnutým v segmente rezného nástroja. Dôležitým aspektom presnosti je použitie kvalitných strojov a rezných nástrojov.

Nízka hlučnosť

Obrovská výhoda v obývaných oblastiach, bytových či rodinných domoch a pod. Úroveň hlučnosti je 15-20 násobne nižšia oproti klasickým pneumatickým zbíjačkám.

Práca pod uhlom

Jediným obmedzením v tomto prípade by mohol byť samotný priestor, ktorý je potrebný ako pracovný z dôvodu veľkosti. Uhly nepredstavujú žiadne obmedzenie v realizácii.

Oblasti využitia technológie

Pristupujeme ku každému individuálne a s citom.
Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru v závislosti od požiadaviek.

martin sramek
martin sramek
Odborne urobená práca rezania otvoru a dvoch jadrových dier. Pre prevrtaj.sk nebol problém ani rozdiel medzi dokumentáciou a reálnym stavom. Flexibilita, ochota, slušnosť, prozákaznícky prístup. Ďakujem.
lady pravo
lady pravo
Ďakujem vám za vašu profesionalitu, promptnosť a kvalitnú pomoc pri riešení môjho problému. Odporúčam túto spoločnosť.
Daniel Vrabel
Daniel Vrabel
Veľmi spoľahlivá firma, verme, že takých bude čím ďalej tým viac. Rozumné a seriózne jednanie. Čistá, rýchla a kvalitná práca.
Jaroslava Šaffová
Jaroslava Šaffová
Profesionálny a seriózny prístup...max ochota zo strany p.Ing. Mesároša, skvelá komunikácia a rýchla realizácia,precízna a kvalitná práca...napriek tomu,že sme nemali predstavu o tom,ako dlho bude trvať vybavenie povolení na úradoch, sľúbil,že čo najskôr dôjdu nám vyrezať otvor do steny a naozaj po odsúhlasení prestavby na úrade do pár dní sme mali otvor vyrezaný a to k nám mali cestu vyše 100 km. Môžem len a len odporúčať...dnes takýto pristup sa len tak nevidí. Ďakujeme.
Boris Bari
Boris Bari
Perfektna práca, precizne vŕtanie, čistota, seriózny prístup - super jednanie, som veľmi spokojný. Vŕtaná diera 230mm na odťahový ventilátor cez múr hrúbky 450mm. Super firma, doporučujem.
Michal Hruška
Michal Hruška
Maximálna spokojnosť .... určite odporúčam túto firmu
Dana Budzákova
Dana Budzákova
Vŕtanie v zariadenom priestore v byte bez zaprášenia. Veľmi som spokojná s rýchlosťou, ochotou a profesionálnym prístupom
Erik Stanko
Erik Stanko
Ak niekto hľadá špičkovú kvalitu prevedenia jadrového vŕtania , tak toto je tá jediná správna firma na realizáciu. Maximálna spokojnosť a veľké poďakovanie
Zlatica Szombatova
Zlatica Szombatova
Veľmi spokojná,odporúčam
Marián Hamráček
Marián Hamráček
Fotografie z realizácie pripojit neviem, lebo sme problém vyriešili už telefonátom. Ale dnes sa už len tak taká komunikacia nevidí. Takze podľa zvyšných recenzií verím, že aj realizácia by prebehla rovnako hladko. Držím palce🤞
☝️Staviaš v zastavenej oblasti🫵 a nechceš ničiť svoje 🛞🚘⁉️
•
Zrezanie obrubníkov na ľahký prejazd, bez problémov😌
•
#prevrtaj #cesta #dom #rodinnydom #rezaniebetonu #concretecutting #cutting #remeslo #exterier
💪Zosilňovanie nového otvoru efektívne s CFRP uhlíkovým systémom od spoločnosti @mapei_slovensko je úplná 💣
•
#spolupraca #prevrtaj 🤝@mapei_slovensko 
•
#mapei #mapeislovensko #mapeiproducts #mapeiprodukty #makamesmapei #stavebnachemia #stavebnematerialy 
•
#zosilnovaniekonstrukcii #rezaniepanelu #stavba #concretecutting #concreteconstruction #prerabka #rekonstrukce #byt #concretelife
💪Zosilnenie otvoru CFRP uhlíkovými lamelami
•
#prevrtaj #zosilnovaniekonstrukcii #rezaniepanelu #rezaniebetonu #conretecutting #boschprofessional
☝️Tvoríme nový priestor🫰Zver sa aj🫵do našich🤲🤝
•
#prevrtaj #rekonstrukce #rekonstrukcia #byt #byvanie #rezaniepanelu #rezaniezelezobetonu #prerabka 
•
#concrete #concreteconstruction #concretecutting
☝️Už nehľadaj firmu pre svoju realizáciu🤚zavolaj nám🤳0918 237 650 alebo ✍️sluzby@prevrtaj.sk
•
#prevrtaj #boschambassadorslovakia #rezaniepanelu #zelezobeton #concretecutting #concrete #stavba #renovacia #rekonstrukcia
☝️Tvoríme nový priestor🫷
•
Zosilnenie novovzniknutého otvoru moderne a rýchlo pomocou uhlíkových lamiel
•
#carbonlamellen #uhlikovalamela #zosilnovaniekonstrukcii #rezaniepanelu #rezaniebetonu #prevrtaj #boschprofessional #boschambassadorslovakia 
•
#concretecutting #concretecuttinglife #concrete
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
🤔Plánuješ nový dverný otvor v zariadenom priestore? 🛏️🛁 #zosilnovaniekonstrukcii CFRP uhlíkovým systémom od MAPEI Slovakia je elegantným a bezpečným riešením👌ako náhrada za oceľový nosný prvok💪#easywork •#spolupraca @mapei_slovensko 🤝 #prevrtaj •#home #rekonstrukcia #byvanie #remeslo #byt #mapeiproducts #mapei #carbon #cfrpsystem #makamesmapei #stavebnachemia #stavebnematerialy #mapeiprodukty •#rezaniepanelu #stavba #concretecutting #rekonstrukce #concretelife #conrete #blade

🤔Plánuješ nový dverný otvor v zariadenom pr...

Neskrývaj sa v tme🌑 otvor svoj priestor a výjdi z tieňa dňa☀️
•
#prevrtaj #rezaniepanelu #remeslo #interier #work #concretecutting #boschprofessional

Neskrývaj sa v tme🌑 otvor svoj priestor a výj...