Čo je minimálna sadzba a na čo slúži?

 Čo je minimálna sadzba a na čo slúži?

Bicykel ako dopravný prostriedok

V krátkosti si popíšme proces akýchkoľvek prác vo všeobecnosti. Predstavte si, že tvoríte niekomu cenovú ponuku v ktorej musíte zohľadniť svoje náklady a hodnotu prác. Je samozrejme, že ku klientovi neprídete na bicykli a množstvo zariadení, strojov a príslušenstva dá zabrať aj Vaším dopravným prostriedkom. Je to nákladné, pretože Vaše autá sú zariadené ako kompletné dielne tak, aby mohli poskytovať profesionálne výsledky za pochodu. Po príchode na miesto je potrebné obhliadnuť či je všetko pripravené. Ak áno, vybalíte všetko potrebné náradie a príslušenstvo.

Kvalitná príprava = vysoká úroveň prevedenia

Pri tomto druhu práce nie je zdĺhavá samotná realizácia ale komplexná a kvalitná príprava, ktorá zaručí rýchly a bezproblémový priebeh. Ak by sme si to premietli percentuálne, tak zhruba 75% je príprava, 15% práca a zvyšných 10% sa môže vyskytnúť nejaká ta komplikácia. Po skončení prác je potrebné všetko náradie umyť vodou. Predsa ani Vy by ste nechceli, ak by sme k Vám domov prišli špinaví so špinavým náradím. Skontrolovať či je všetko v poriadku podľa Vašich predstáv. Práca je hotová. Odložíme všetko náradie a príslušenstvo späť do auta a odchádzame.

Chcem len jednu dieru

Veľakrát nám voláte s požiadavkou na jednu dieru. Chápeme Vás, že to potrebujete no je nutné pochopiť aj nás, že len samotná príprava zaberie veľa času. Môžeme uviesť aj príklad toho, kedy klient chce vŕtať 5 dier a 1 dieru. Predstavte si, že trvanie vŕtania 1 diery s prípravou a všetkými vyššie spomenutými činnosťami trvá napríklad 45 minút. Vŕtanie toho istého typu, ale 5 dier, zaberie 2 hod. Práve z tohto dôvodu je zavedená minimálna sadzba. V takýchto prípadoch vždy odporúčame dobre porozmýšľať, či náhodou nepotrebujete realizovať aj iné otvory. Veľakrát sa do ceny minimálnej sadzby vojde viac kusov dier.

Kontaktný formulár

Pristupujeme ku každému individuálne a s citom. Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru v závislosti od požiadaviek.    Mám záujem0
    Žiadne služby neboli vybrané
    0