Mám záujem, ale neviem ako na to

 Mám záujem, ale neviem ako na to

Práca s ľuďmi nás baví

Mnohí z Vás, ktorí nám píšete a voláte ohľadom jadrového vŕtania či rezania betónu Vás zaujíma ako to u nás funguje. Spomíname si na jednu veľmi vtipnú situáciu, keď nám zavolal klient s tým, že potrebuje vŕtať dieru a na našu otázku „odkiaľ voláte?“ nám odpovedal, že „z domu“. Niektoré Vaše príbehy sú naozaj úsmevné, ale nebojte sa, chápeme Vás. Nemyslíme si, že vnímate seba ako jediných, ale jednoducho chcete, aby sme sa venovali naplno Vám, ak niečo potrebujete.

Čo si zaplatíte to dostanete

Voláte a píšete mnohí, to nás veľmi teší. Zaujímate sa a informujete o možnosti realizácie. Čo ale každého z Vás zaujíma je cena. Niekto by mohol povedať „čím drahšie tým lepšie“ a iný zas „kúpim si lacnejšie lebo to drahšie nemusí byť to najlepšie“. U nás platí „čo si zaplatíte to dostanete“. Podľa našich skúseností a Vašich ohlasov, cena nie je zďaleka ten najdôležitejší aspekt. Vždy upozorňujeme klientov, že je nutné v prípade porovnávania si ponúk s inými značkami sledovať obsah ponuky. Teda porovnávať vždy porovnateľné s porovnateľným. Máme množstvo prípadov, kedy sa klient rozhodne pre lacnejšiu ponuku, ale nezaoberá sa obsahom a pri vyúčtovaní zistí, že to čo mal u nás na prvý pohľad drahšie sa ukáže ako lacnejšie. Nestojí zato, ísť na hranu riešení, kedy sa môže stať, že dôjde k poškodeniu statiky, alebo zariadenia bytu či domu. Ponuky, ktoré Vám spracúvame my, sú vždy s kompletným servisom. Každú jednu prácu vyhodnocujeme individuálne, pretože každý priestor a klient je individuálny.

Lepšia cena, lepšia firma

Častokrát sa stáva to, že pri výbere lepšej ceny, firma realizuje zákazku, ktorá trvá neúmerne dlho. Otravuje tak Vás a Vaše okolie. Tak isto sme sa stretli so zákazníkmi, ktorí nám otvorene povedali „to tak rýchlo?“, „to už máte hotové?“. Fígeľ je v tom, že spolupracujeme s overenými značkami. Naskytá sa otázka, či Vám stojí pár eur za nadmerný stres a nespavosť. Práve to je často Vaša prvá reakcia pri našom príchode a na konci ste nadmieru spokojný. Vždy sa snažíme s Vami odkomunikovať maximum, no zlá skúsenosť s inými, Vás dostáva do strehu, ak ide o vhodný výber realizátora podľa Vašich predstáv. My sa vždy snažíme inovovať a investovať čas i peniaze, aby sme Vám mohli poskytovať služby na profesionálnej úrovni.

Čo od Vás potrebujeme

Na začiatok nám určite môžete zavolať alebo napísať. Uprednostňujeme telefonický rozhovor, ale na druhej strane vždy vyžadujeme, aby ste nám informácie zaslali mailom. Je to z jednoduchého dôvodu a to, aby sme nad Vašou požiadavkou v kľude pouvažovali a tak pre Vás zvolili to najvhodnejšie riešenie. Nato, ale potrebujeme o trošku viac času, ako len čas na telefóne. Platí, že seriózny dopyt dostane serióznu ponuku. Následne Vás budeme kontaktovať a ďalej s Vami riešiť Vašu požiadavku. Bez čoho nevieme spracovať cenovú ponuku je to odkiaľ ste, keďže pracujeme v rámci celého Slovenska. Vždy nám pomôže to, že nám zanecháte na seba tel. kontakt a aspoň jednu fotografiu. Tá by mala byť od podlahy až po strop, alebo v prípade vŕtania do podlahy od kraja po kraj. Nezaujíma nás štruktúra Vašej omietky, ale dispozícia priestoru. Mnohí z Vás sa nás pýtate „a to načo potrebujete fotku?“ No predstavte si seba ako by ste vytvorili relevantnú ponuku? Každý z Vás má predsa priestor zariadený úplne inak. Sme seriózni a bolo by neseriózne spracovať Vám ponuku bez znalosti dispozície bytu či domu. Fotografia nám veľa napovie. Napríklad, či je priestor zariadený, alebo ide o holobyt, holodom či novostavbu.

Kontaktný formulár

Pristupujeme ku každému individuálne a s citom. Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru v závislosti od požiadaviek.    Mám záujem0
    Žiadne služby neboli vybrané
    0