Jadrové vŕtanie áno, sekanie nie?

 Jadrové vŕtanie áno, sekanie nie?

Úspora času a peňazí

V prvom rade, je šetrné k Vašej peňaženke. Niekto by mohol namietať slovami „150 € za dieru? To si radšej vysekám sám zbíjacím kladivom“. Áno, stretneme sa aj s takýmto názorom. Dovoľte nám vysvetliť o čo vlastne ide. V prvom rade je potrebné zhodnotiť si, či sú pre mňa čas peniazmi. Alebo naopak, mám voľného času habadej. Skúsme sa zamyslieť a pozrieť sa na to z iného pohľadu, bez ohľadu na to či pre niekoho čas sú alebo nie sú peniaze.

Lacné vibrácie

Jadrové vŕtanie, na rozdiel od klasických pneumatickým zbíjačiek, nepoškodzuje Vašu stavbu, čo je najdôležitejším aspektom tejto technológie. Nespôsobuje vibrácie, ktoré veľmi nepriaznivo vplývajú na stabilitu stavby. Je niekoľko známych prípadov, kedy okoloidúci vlak v obytnej oblasti pomaly, ale isto poškodzoval domy svojím pravidelným prejazdom, až došlo k ich degradácií a trvalému poškodeniu. Praskliny, posuny, sadanie. To všetko spôsobujú vibrácie.

Snaha ušetriť sa zmení na sklamanie

Otázka znie čo je lacné a čo je drahé? Je drahé jadrové vŕtanie za ktoré človek zaplatí na prvý pohľad viac? Alebo je lacné sekanie, ktoré poškodzuje Vašu vlastnú stavbu, ktorú budete musieť o niekoľko rokov opravovať? Ak sa rozhodnete pre „lacnú“ variantu sekaním, neskôr budete nútený investovať omnoho väčšie peňažné a časové prostriedky na jej opravu. Naozaj je to všetko o životnej filozofii a rozumný človek si povie, to mi ozaj zato nestojí. Sme častokrát sklamaní Vaším rozhodnutím, ale ako sa hovorí, všetci sme strojcami svojho vlastného šťastia. Na druhej strane čo nás teší, je Vás omnoho väčšia väčšina tých, ktorí si nechajú poradiť. Nechajú tak priestor nám, aby sme im ukázali, že nám na nich záleží. Pre tých z Vás, ktorí nám naozaj zo srdca ďakujú, že nám dali priestor. Práve pre tých z Vás to robíme a z toho máme úprimnú radosť. Ďakujeme.

Kontaktný formulár

Pristupujeme ku každému individuálne a s citom. Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru v závislosti od požiadaviek.    Mám záujem0
    Žiadne služby neboli vybrané
    0